מגוון מוצרים ומתנות ייחודיות בכפר סבא

מתמונה למתנה - המקור האולטימטיבי ליצירת מגוון אין סופי של מתנות ייחודיות לכל אירוע ואירוע. טכנולוגיות מתקדמות יהפכו כל חוויה לקובץ דיגיטלי אותו ניתן להטביע על מגוון מוצרים.
 • יצירת מגוון מתנות אישיות בהתאמה לאירוע שלכם

  מתמונה למתנה - הופכת את היומיום לחגיגה בעזרת מגוון מוצרים שניתן להוסיף להם את המאפיין האישי הייחודי לכם. מגוון מתנות זה מיועד לכל השנה ולא רק לעונת החגים. בתמונה למתנה ניתן למצוא את הדרך הייחודית והמתאימה ביותר לכם, על מנת להיערך ולהכין לכל אירוע את המתנה המושלמת אשר תבלוט הרבה מעל כל מגוון המתנות שיקבלו יקיריכם ואשר יגרמו להם הפתעה נעימה ומחממת לב.

  מתמונה למתנה מאפשרת לכם להטביע את חותמכם האישי על המתנה שאותה תבחרו בעזרת טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות שילוב של קבצים דיגיטליים וויזואליים כחלק בלתי נפרד ממגוון עצום של מתנות לכל אירוע. אירועי משפחה וחגיגות אישיים וגם אירועים הקשורים למועדי ישראל.

  דוגמאות למגוון המתנות הניתנות להתאמה אישית

  1. הדפסת תמונות על מגוון בדי קנווס

  ניתן להכין ולעצב תמונה או מספר תמונות משולבות ולהטביע את התמונות בעזרת הדפסה על מגוון מתנות כגון: הדפסת תמונות ועיצובי גרפיקה דיגיטלית על קנבס במקום ויצירת תמונות במגוון גדלים על פי בחירתכם. התמונות יכולות להיות תמונות משפחתיות או תמונות נוף וניתן להוסיף כיתוב ובכך הינכם יוצרים תמונה ייחודית שאין שני לה שתהווה מזכרת לכל אירוע. חשוב לציין שעבודת ההדפסה מתבצעת במקום במכונת הדפסה ייעודית להדפסה על קנבס וכך ניתן לכם להזמין ולקבל את התמונה באופן מהיר מאוד.

  2. הדפסה על מגוון כוסות וספלים

  ניתן להדפיס על מגוון כוסות וספלים בגדלים וצורות שונות. ניתן להוסיף תמונה שלכם לספל כמתנה לאהוביכם בתוספת כיתוב או לשלב תמונה כפולה ולהכין שתי כוסות לו ולה. אנו נכין עבורכם הדפסה על כוסות בירה למשל ברכה ותמונה או איור דיגיטלי למסיבת גיוס, מסיבת שחרור, מסיבת קבלת התואר או כל מסיבה אחרת. ניתן לבחור במגוון רחב של כוסות 7וספלים שיתאימו לטעמכם ולאירוע אותו הינכם מציינים. לאחר שתכינו את האיור, התמונה והכיתוב כקובץ דיגיטלי אנו נטביע את הקובץ במכונת הדפסה ייעודית על הספל או הכוס שבחרתם וניצור לכם מתנה ייחודית שאין שני לה. מתנה שתבטיח לעורר ריגוש גדול בליבו של מקבל המתנה.

  3. רקמה ממוחשבת על מגוון פריטים

  ניתן להכין בעזרת רקמה ממוחשבת מתנות ייחודיות לכל אירוע ואירוע. ניתן להכין ברכה כתובה ואיור דיגיטלי ולהטביעם על ידי רקמה ממוחשבת על פריטים כגון חולצות טריקו, מגבות, מצעים, סינרים ועוד. אנו נסיע לכם בבחירת העיצוב ונתאים לכם את צבע הרקמה לצבע הפריט שבחרתם. ניתן להכין סטים של מתנות חתונה, מתנות לכל אירועי המשפחה וכן מתנות אישיות לבן משפחה כגון הכנת סינר רקום ליום ההולדת החשוב של אבא או סבא.

  4. הדפסת תמונות על מגוון מוצרים

  ניתן להטביע תמונות על לוחות עץ בגדלים שונים. יש אפשרות להוסיף תמונות וכיתוב על לוחות שנה, שעונים, הדפסת תמונה על דובי. יצירת מצעים אישיים על ידי הדפסת תמונה על ציפית הכרית או הסדינים עצמם. אנו נסייע לכם לעצב ולהכין את המתנה המושלמת והאישית ביותר.

  פנו אלינו ל"מתמונה למתנה"  - ליצירת המתנה המושלמת מתוך מגוון האפשרויות האין סופיות אשר תמצאו בחנות בכפר סבא.  צרו עמנו קשר דרך האתר. כמו כן ניתן לבצע הזמנה טלפונית אך ההמלצה היא להיערך מבעוד מועד ובמידת האפשר לסור לחנות וכך נוכל יחד ליצור את המתנה המדהימה ביותר שתוכלו לדמיין לעצמכם לכל אירוע ואירוע.