הדפסה על חולצות בהרצליה

M2L - מתמונה למתנה, המקום המועדף להדפסה על חולצות בהרצליה חברה וותיקה בעלת ציוד חדיש, מודרני ועדכני לכל הריקמות והדפסות על חולצות. ליצירת חולצות ייחודיות לכל אירוע במגוון אפשרויות ובכל הגדלים פנו אלינו בטלפון - 09-9740770, או דרך האתר. ניתן לשלוח עיצוב במייל או להיעזר במעצבי הבית של M2L.
 • בהזמנה גדולה, ובתיאום מראש ניתן לקבל הנחה משמעותית בהדפסה על חולצות בהרצליה של תמונות ו/או עיצובים גרפיים ו/או כיתוב.

  מתמונה למתנה תסייע לכם להפוך כל אירוע לחוויה מרגשת שלא תשכח, ושלאחריה תותיר מזכרת חשובה לעוד ימים רבים וטובים. אם אתם מארגנים למשל יום הולדת לבן משפחה יקר, בעל חשיבות מיוחדת כגון יום הולדת שלוש, בר/בת מצווה, יום הולדת 16, יום הולדת 18, סיום בית ספר, גיוס, גיל 50, גיל 75, גיל 80 וכדומה; בין אם מדובר במייסדי השושלת (סבא וסבתא) ובין אם מדובר בצעירי המשפחה הזאטוטים (נכדים או נינים) וכמובן גם לבני דורות הביניים, הרי שניתן על ידי הכנה מראש של עיצוב ייחודי והדפסה על חולצות בהרצליה להוסיף לאירוע, מימד נוסף ומרגש כמו תמונת כל המשפחה מוטבעת בתוספת כיתוב על חולצות.

  ניתן להכין חולצות מיוחדות ליום סיום קורס קצינים או ליום חלוקת תעודות בבית הספר. לכל אירוע בו אתם לוקחים חלק ניתן להתאים את הכיתוב והעיצוב המתאימים, ולהפיק מזכרת ייחודית שתלווה את המשתתפים למשך שנים רבות.

  הדפסה על חולצות בהרצליה מאפשרת לכם להוסיף ליום האירוע חווית שותפות בין הנוטלים חלק באירוע. הן אם מדובר בקבוצת ספורט אתגרית, תחרותית והן אם מדובר בקבוצת ספורט חווייתית, ניתן להכין חולצות מיוחדות עם שמות המשתתפים, כינוי הקבוצה וגם תפקידים ו/או מספרים בעת הצורך.

  כאשר מכינים מראש הדפסה על חולצות בהרצליה, אפשר להכין חולצות מיוחדות גם לפגישת מחזור או כנס משפחתי בו אנו רוצים להבדיל בין ענפי המשפחה השונים ויחד עם זאת ליצור זהות ותחושת יחד וייחודיות, לכלל המשפחה.

  מתמונה למתנה, פועלת שנים רבות בתחום העיצוב של הדפסה על חולצות בהרצליה לכל סוגי האירועים. ניתן להזמין מראש חולצות לאירועי ספורט גדולים על פי מידות השחקנים כולל כיתוב הדפסת סמל הקבוצה ולוגו של ספונסרים.

  לכל אירוע שאותו הנכם מתכננים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ב-M2L בטלפון - 09-9740770, יחד אתכם נעצב את הדוגמה הייחודית לאירוע שלכם. בהדפסה על חולצות בהרצליה של תמונה שתבחרו בתוספת כיתוב ועיצוב גרפי, נכין לכם חולצות מדהימות שישאירו את חותמם ורישומן לימים ארוכים.