הדפסה על חולצות בכפר סבא

הדפסה על חולצות בכפר סבא - משלוחים בכל הארץ, נשמח לסייע ולהמליץ בבחירת סוג חולצות, צבע, להסביר מה אפשרי ומה לא, סוג הדפסה וכדומה, צרו איתנו קשר, רשת מתמונה למתנה כוללת 3 סניפים, סניף כפר סבא ממוקם ברחוב ויצמן 96.
  • מתמונה למתנה – חנות מתנות המאפשרת לכם להדפיס את הזיכרונות המתוקים שלכם או ציון אירוע משמעותי אחר על גבי חולצות. רוצים מתנה ייחודית ליום צוות בעבודה, לקבוצת הכדורגל או כמתנת סוף שנה לגן הילדים, אנו נדפיס לכם חולצות ברזולוציית HD הדפסה באיכות העמידה בכביסות מרובות.

    להדפסה על חולצות התקשרו אלינו בטלפון 09-9740070 ונשמח לעזור לייעץ, להדפסה בכמויות גדולות מעל 20 חולצות התקשרו לקבלת הצעת מחיר.

    רשת מתמונה למתנה כוללת 3 סניפים, סניף כפר סבא ממוקם ברחוב ויצמן 96.

    הדפסה על חולצות היא הדרך יצירתית להנציח זיכרון מתוק מכל אירוע יפה שקרה לנו בחיים כמו: הדפסת תמונות של הנכדים על גבי החולצה עם כיתוב "לסבא וסבתא אוהבים אתכם", "לאבא מס' 1", "לאמא המקסימה". הדפסת חולצה עם כיתוב של הצעת נישואין, הדפסת חולצה למתגייס או הדפסת חולצות לאירועים מיוחדים וגדולים כמו חתונות, גני ילדים, קבוצות כדורגל או כל ספורט אחר, ימי גיבוש, מזכרת שתישאר לכם להמון שנים. בתמונה למתנה אנו מדפיסים ברזולוציית HD הזרקת דיו העמידה בכביסות מרובות. אנו

    בוחרים את סוגי הבדים הטובים והאיכותיים ביותר כך שהעמידות של ההדפסה הינה באיכות הכי גבוה שיש, ניתן להדפיס גם חולצות דרייפיט ייעודי לאנשים שעושים ספורט. 

    מתמונה למתנה חנות שמדפיסה לכם את הזיכרון על גבי חולצות במחירים אטרקטיביים ובאיכות מעולה התקשרו כדי להנציח את הזיכרון שלכם - 09-9740770 ונשמח לתת שירות.
    במתמונה למתנה תוכלו לרכוש חולצות בחנות ולהדפיס על גבי החולצות, מומלץ להתקשר לפני הגעה לוודא מלאי חולצות קיים, אך תוכלו גם להמציא חולצות משלכם, חשוב לדעת, לא על כל חולצה ניתן להדפיס, על כן, אם אתם רוצים להביא חולצות בעצמכם מומלץ להתקשר ולקבל ייעוץ איזה חולצות ניתן להדפיס ואיזה לא על מנת שלא תרכשו חולצות שלא ניתן להדפיס עליהם.  

    אנו מבצעים משלוחים בכל הארץ, ניתן גם לקבל משלוח אקספרס בתוספת תשלום, הזמנות גדולות לא יחויבו במשלוח.

    טיפים להדפסה על חולצות:

    אף על פי, שניתן להדפיס על כל חולצה, למכונת ההדפסה לא משנה באיזה צבע החולצה, רצוי ומומלץ להדפיס על חולצות בצבע לבן, חולצות בצבע לבן יציגו את ההדפסה בצורה הכי ברורה, ניתן גם להשתמש בחולצות אחרות בצבעים בהירים, אך הדפסה על חולצות כהות ידרשו הדפסה בהירה בלבד על כל השטח המודפס, אם אתם מתלבטים או לא בטוחים צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ ולתת דוגמאות.