מדפסת קנבס

מתמונה למתנה יהפכו בעזרת מדפסת קנבס כל צילום יחיד או מספר צילומים - קולאז שלכם למזכרת, מתנה או קישוט איכותי בצורת תמונה בצבעי המקור ורזולוציית הדפסה מדהימה.
 • מדפסת קנבס

  מתמונה למתנה יהפכו בעזרת מדפסת קנבס כל צילום יחיד או מספר צילומים שלכם למזכרת, מתנה או קישוט איכותי בצורת תמונה בצבעי המקור ורזולוציית הדפסה מדהימה.

  ההדפסה על קנבס תפסה תאוצה בשנים האחרונות ואולם ראוי לשים לב לאיכות ההדפסה והצבעים.
  מתמונה למתנה רכשה לאחרונה ומעמידה לרשותכם מדפסת קנבס חדישה ביותר המספקת הדפסה על קנבס באיכות וצבעים יוצאי דופן.

  בד הקנבס

  בד קנבס הינו בד כותנה גס אשר משמש כבר מאות בשנים ציירים לעבודות בצבעי שמן צבע אקרילי ועוד. כבר למעלה מ - 700 שנה שבד הקנבס משמש ציירים לציור עבודות בגדלים שונים וזאת בשל עמידותו וחוזקו של בד הקנבס המאפשר גם כאשר הוא בגודל עצום מתיחה על מסגר או קיר גדולים.
  ציירים מכל הזרמים האמנותיים נהגו לשלב בעבודתם ציור על קנבס. ציורי הקנבס ידועים בעמידותם הגבוהה למאות שנים.

  הדפסה על קנבס

  תהליך הדיגיטציה בענף ההדפסות התקדם באופן משמעותי ומהיר וכמעט בכל בית מצויה מדפסת אשר יכולה להדפיס בצבע. אך רק על נייר וזאת אינה מדפסת קנבס. גם כאשר מדפיסים על נייר איכותי עדיין אורח החיים של התמונה ואיכות הצבעים מוגבלת.

  בשנים האחרונות ניתן למצוא מדפסת קנבס דיגיטלית אצל משווקי ויצרני מתנות כחלק מהשירות שהם נותנים ללקוחותיהם.

  מדפסת קנבס

  מדפסת קנבס מאפשרת לכם על ידי הכנת תמונה באמצעים דיגיטליים ותוכנות עריכה ייעודיות להנציח את התמונה על קנבס מתוח על מסגרת או ללא מסגרת.
  באפשרותכם להדפיס על קנבס בעזרת מדפסת קנבס כל תמונה אפילו ישירות מהטלפון וכך תמונה דיגיטלית על צג הטלפון מקבלת חיים וניתן לתלותה על הקיר לדקורציה או כמזכרת. מדפסת קנבס הינה מדפסת לכל דבר כך שניתן לשלב בתמונה כיתוב כמו הקדשה או מילות תודה.

  מדפסת קנבס מסוגלת להדפיס תמונות במגוון גדלים וגם כאשר התמונה גדולה נשמרת איכות ההדפסה והרזולוציה ומתקבלת תמונה מדהימה ביופייה.

  מתמונה למתנה רכשה לאחרונה מדפסת קנבס חדשנית המבצעת הדפסה על קנבס ברמת גימור איכותית ביותר ומעמידה לרשותכם שירות הדפסה על קנבס כחלק ממגוון המתנות הניתנות לרכישה בחברה.

  הצעות למתנות

  מדפסת קנבס תהפוך כל תמונה  למתנה יוקרתית אישית שתשמח כל מי שיקבלה. ניתן להדפיס על קנבס תמונת נוף יפה כמזכרת מטיול. בשילוב משתתפי הטיול תהפוך התמונה לאישית וכיתוב יוסיף נופך. ניתן להנציח תמונות סיום קורס על בהדפסה על קנבס ותמונה כזאת תישמר לשנים ארוכות.
  מדפסת קנבס מאפשרת לכל זוג אוהבים להנציח רגע מרגש בחייו. גם כאשר ברצוננו להנציח תמונה ישנה של אדם יקר ואהוב שינו אתנו ניתן להדפיס על קנבס את התמונה ויקירנו יהיה שם לנצח.
  שילחו אלינו תמונה בקובץ דיגיטלי או בואו אלינו לחנות ואנו נכין עבורכם מתנה שלא תישכח זמן רב.