הדפסה על חולצות

מתמונה למתנה יהפכו כל אירוע משמעותי עבורכם לרגע שלא ישכח בעזרת הדפסה על חולצות של כל סממן ויזואלי, תמונה, כיתוב שירטוט או שילוב של כולם יחד למזכרת מדהימה.
 • הדפסה על חולצה

  מתמונה למתנה יהפכו כל אירוע משמעותי עבורכם לרגע שלא ישכח בעזרת הדפסה על חולצות של כל סממן ויזואלי, תמונה, כיתוב שירטוט או שילוב של כולם יחד למזכרת מדהימה.

   לפרטים נוספים ולכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 054-279-1999 ונשמח לעזור.

  הדפסה על חולצות מכל הסוגים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. כולל הדפסה של תמונות דיגיטליות ועיצובים דיגיטליים. ניתן גם לקבל רקמה ממוחשבת על חולצות בהזמנה.

  כיום מקובל מאוד להפגין ברבים מחשבות, דעות, רגשות, מהוויים ותקוות בעזרת הדפסה על חולצות לכל אירוע כמעט. לעתים השימוש בחולצה היינו חד פעמי או משמש למזכרת אך ברוב המקרים אנו מבקשים לייצר מזכרת שתשמש אותנו לימים רבים.
   
  מתמונה למתנה מבצעת הדפסה על חולצות אך ורק ברמת איכות גבוהה וגם החולצות שלנו היינן איכותיות ביותר. ניתן לבצע הדפסה על חולצות בעזרת עריכה דיגיטלית ממוחשבת של התמונה או הכיתוב (או השילוב בניהן) ואז אנו נפיק את ההדפס ונטביע אותו בטכנולוגיות החדישות ביותר על חולצה לבחירתכם.
   
  הדפסה על חולצות משמשת במקרים רבים כסממן של קבוצות ספורט בענפים שונים ואז ניתן על ידי הדפסה על חולצות של סמלי וצבעי הקבוצה להבליטה ולזהות אותה על פני קבוצות אחרות.
   
  גם לסיום קורסים ולימודים מקובל לייצר חולצות למזכרת. שכבות י"ב רבות מזמינות לקראת סיום הלימודים הדפסה על חולצות שמציינות את האירוע המשמח ומשמשות כמזכרת לכל חברי השכבה. משפחות רבות המציינות את הקמת המשפחה (למשל יום נישואיהם של סבא וסבתא) באירוע משפחתי. ניתן להכין לאירוע כזה הדפסה על חולצות בכל הגדלים כך שכל בני המשפחה מתינוק ועד סב ילבשו חולצה שתזהה אותם כבני המשפחה. גם באירועי שמחה אחרים כמו נישואין או מסיבות רווקים מקובל להכין חולצות מזכרת לחוגגים.
   
  האפשרויות ליצירת ההדפסה על חולצות הן רבות. במידת הצורך אנו בתמונה למתנה נסייע לכם בעיצוב הכיתוב והתמונה אולם כיום, ניתן אפילו באפליקציית הטלפון החכם, לבצע עריכה פשוטה שתהפוך כל תמונה או כיתוב או השילוב ביניהם, לסממן היכר ייחודי לאירוע שאותו ברצונכם לציין ולהנציח.
   
  יש באפשרותכם להעביר לנו במיל את העיצוב או התמונה ולהזמין מראש את החולצות על פי המידות המתאימות ואנו נכין לכם את החולצות לזמן המתאים. מובן שאם אתם זקוקים להזמנה גדולה מומלץ ליצור קשר בהקדם ולא להמתין לדקה ה-90.
   
  מתמונה למתנה מתמחים בהדפסה על חולצות מכל הסוגים והגדלים. פנו אלינו ואנו ננחה אתכם ביצירת הקובץ הדיגיטלי לצורך ביצוע ההדפסה. 
   
  לפרטים נוספים ולכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 054-279-1999 ונשמח לעזור.