מתנות לגנים לסוף שנה

מתמונה למתנה מתמחים באספקת מתנות ייחודיות לגנים לסוף השנה. החל בפזל עם תמונת הילד ועד כרית/תיק עם הדפס תמונה. מגוון מתנות לגנים לסוף שנה לכל הגילים. אצלנו תמצאו גם מתנות לצוות הגן כגון כוסות עם תמונת הילדים וברכה.
 • מתנות לגנים לסוף שנה

  M2L מתמחים באספקת מתנות ייחודיות לגנים לסוף השנה. החל בפזל עם תמונת הילד ועד כרית/תיק עם הדפס תמונה. מגוון מתנות לגנים לסוף שנה לכל הגילים. אצלנו תמצאו גם מתנות לצוות הגן כגון כוסות עם תמונת הילדים וברכה.

  לפרטים נוספים ולכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 054-279-1999 ונשמח לעזור.
   
  סיום תקופה בגן הינו אירוע משמעותי מאוד עבור כל ילד. בין אם הוא עובר לקבוצת הגדולים ובין אם הוא מסיים את הגן ועובר לבית הספר. אנו ב-M2L ערוכים במיוחד להכנת מתנות לגנים לסוף שנה. אצלנו ניתן למצוא אין סוף דרכים יצירתיות ליצירת המתנה הייחודית המתאימה ביותר לילדיכם על פי גילו ואופיו. אצלנו ב-M2L תמצאו מתנות לגנים לסוף שנה שילוו את הילדים כמזכרת לשנים ארוכות.

  הדפסת תמונות של הילד על מתנות:

  ב-M2L ידפיסו עבורכם את תמונת הילד, הילדים או הגננת והילד על מגוון של מוצרים. הדפסת התמונה על מתנות לגנים לסוף שנה בתוספת מילות ברכה והערכה, הופכת כל מתנה (גם הפשוטה ביותר) למתנה אישית ומרגשת.

   
  אנו נדפיס עבורכם את התמונה שתבחרו על כריות מפנקות או על פיג'מה. ניתן להדפיס על דובי פרוותי קטיפתי (ניתן לכביסה) או על דובי מד-גובה, שילווה את הילדים בשנות ההתפתחות והגדילה הבאות שלהם וישמש להם מזכרת משנותיהם החשובות בגן.
   
  בהדפסת תמונות הילדים על מתנות לגנים לסוף שנה אנו מאפשרים להפוך אפילו תיק בד פשוט למתנה ייחודית ואישית או לחלופין ניתן להדפיס את התמונה על תרמיל גב אישי שישמש את הילדים בתקופה שלאחר סיום הגן. אנו נדפיס עבורכם לפי בחירתכם את התמונה והברכה גם על בקבוק מים איכותי שיוכל ללוות ולשמש את הילדים בהמשך דרכם.
   
  אם ברצונכם להפתיע את הילדים במתנות לגנים לסוף שנה ניתן להדפיס את התמונות ושמות הילדים ואף ברכה מתאימה על כוס קסם שלמראה הראשוני אין בה כל ייחודיות אך כאשר ימזג לתוכה משקה חם תיחשף תמונת הילד והברכה הייחודית לו. מתנה זאת מאפשרת לכם להעניק לילדים משהוא אישי ומרגש במיוחד.
   
  ניתן גם להדפיס תמונה של הילדים עם הגננת על חולצות לפי מידה או על כובע רשת המתאים במיוחד לקייץ הישראלי וישמש את הילדים זמן רב לאחר שיקבלו את המתנות לגנים לסוף שנה.
   
  אנו כאן ב-M2L, מתמונה למתנה מאפשרים לכם מגוון אין סופי של מתנות לגנים לסוף שנה. אנו נסייע לכם לבחור ולעצב את המתנות הייחודיות ביותר שיגרמו לילדים התרגשות, שמחה וכמובן געגועים לתקופת הגן שמסתיימת.
   
  לפרטים נוספים ולכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 054-279-1999 ונשמח לעזור.
   
  צרו עמנו קשר בהקדם ובמידת הצורך נסייע לכם בעיצוב התמונה והכיתוב ובבחירת המתנה המתאימה ביותר לילדיכם.